V úvodu starostka přivítala občany a popřála jim krásné prožití vánočních svátků a hlavně hodně zdraví a pohody do nového roku. Místní děti zazpívaly mnoho krásných koled pod vedením paní Mlezivové. Děti byly odměněny adventním kalendářem a velkým potleskem. Během celé akce se podávalo svařené víno a čaj. Po celý večer panovala příjemná atmosféra. Poděkování také patří místním hasičům, kteří připravili vánoční osvětlení a zázemí pro příjemný průběh akce.
B. Černá






