V naší školce jsou samé hodné děti, ale najde se i nějaký ten hříšník, který je zapsán v knize hříchů. Všichni hříšníci však Čertovi s Mikulášem slíbili, že se polepší. Všechny děti dostaly od Miluláše balíček a společně s učitelkami krásně odříkaly několik básniček. Padla i nějaká ta slzička, ale nakonec měli všichni radost, že tady byli. Po nadílce všichni vyrazili na školní zahradu, kde byl připraven táboráček a společně si opekli buřtíky. Na zdravém vzduchu všem náramně chutnalo.
Milan Zajíc, foto Jana Fridrichová






